Начальник відділу: Івченко Олена Анатоліївна

каб..№4

телефон: 8 (06273) 6-53-15

Основні напрями діяльності:
1. Організація прогнозування та підготовки програм економічного і соціального розвитку міста, цільових програм.
2. Забезпечення реалізації інноваційної політики міста.
3. Забезпечення реалізації державної політики у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.
4. Участь у підготовці пропозицій з питань бюджетної політики, ефективного використання фінансових ресурсів міста.
5. Надання організаційно-методичної допомоги відділам міськвиконкому, підприємствам і організаціям міста з питань розроблення прогнозів економічного і соціального розвитку міста
6. Організація контролю за станом заборгованості по заробітній платі на підприємствах усіх форм власності.
7. Організація моніторингу фінансово-господарської діяльності підприємств міста.
8. Забезпечення взаємодії з установами охорони здоров’я.
9. Здійснює підготовку проектів рішень ради і виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в межах своєї компетенції.