Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

(Вугледарська міська рада, вул. 30-річчя Перемоги, буд.16; кабінет №28, телефон 6-32-19)

Начальник відділу- Шиян Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст відділу — Маковецька Ганна Вікторівна

Прийомні дні:

Понеділок - четвер з 8.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00)

П’ятниця з 8.00 до 16.45 (перерва з 12.00 до 13.00)

Відділ внутрішньої політики утворено у 1999 році. З лютого 2011 року відділ переіменовано у відділ внутрішньої політики і зв'язків з громадськістю.

Основними завданнями відділу є:

-моніторинг, аналіз та прогнозування суспільно-політичних процесів в місті. Вивчення динаміки соціальної активності населення та реагування громадськості на діяльність міської ради, її виконавчих органів.

-забезпечення взаємодії міської ради з об’єднаннями громадян, різними верствами населення з питань, що належать до компетенції відділу.

-сприяння участі громадськості у місцевому самоврядуванні та з питань формування і реалізації державної політики.

-моніторинг і аналіз процесів і розвитку ситуації в інформаційному просторі міста.

-сприяння розвитку зв’язків міської ради із засобами масової інформації та громадськістю з метою забезпечення гласності та відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування, задоволення інформаційних потреб населення.

-забезпечення дотримання прав національних меншин, розвитку міжнаціональних відносин та мовних процесів.

-забезпечення дотримання законодавства про свободу світогляду та віросповідання, сприяння гормонізації міжконфесійних відносин.

-забезпечення взаємодії з правоохоронними органами з питань, що належать до компетенції відділу.

-інформаційно-методичне та організаційно - технічне забезпечення діяльності міської ради, депутатської діяльності.

-організація роботи з питань нагородження відзнаками міської ради, обласної ради, державними нагородами тощо.