Gerb-1

13.02.2012                                               № 70

Про встановлення за  погодженням  з  фізичною особою - підприємцем  Коновал О.І. зручного для населення режиму роботи бару “Шахтар”

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця Коновал Олени Іванівни від 07.02.2012 та керуючись ст.24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», п.12 Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, ст.18, п.4 б ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Встановити за погодженням з фізичною особою - підприємцем   Коновал О.І. зручний для населення режим роботи бару “Шахтар”  розташованого за адресою: м.Вугледар вул.Трифонова, б.20: з 6:00 до 22:00, перерва с 13:00 до 14:00, без вихідних.

2. Рекомендувати господарюючому суб'єкту:

2.1. Вжити заходи щодо недопущення перевищення рівнів шуму установлених санітарними нормами.

2.2.Розмістити вивіску із зазначенням об'єкту та інформацію про режим роботи.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2005 №198 “Про встановлення зручного для населення режиму роботи закусочної товариства з обмеженою відповідальністю “Шахтар”.

Секретар міської ради                                                          Р.В.Стешенко