Вступ

Проект Програми економічного і соціального розвитку м. Вугледара на 2012 рік (далі – Програма) розроблено на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 12.09.2011 № 470 “Про розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2012 рік”, відповідно до законів України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, “Про місцеве самоврядування в Україні” та постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”.

При розробці Програми були враховані завдання і заходи, які зазначені в Стратегії економічного і соціального розвитку Донецької області на період до 2015 року, та в Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада”, головні пріоритети в роботі облдержадміністрації по соціально-економічному розвитку області на 2012 рік.

Програма визначає основні цілі та завдання економічного та соціального розвитку міста  Вугледара на 2012 рік.

Програмою передбачені заходи, які, в основному, здійснюватимуться за рахунок власних ресурсів міста.