______№ 7/_____

м.Вугледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.04.2016 № 7/4-22 «Про затвердження Програми «Розвиток української державності та культури»

З метою гідного та патріотичного виховання мешканців міста Вугледара, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму «Розвиток української державності та культури» та викласти у новій редакції (додається).

2.Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови (Матвієнко).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник).

Міський голова А.Ю.Сілич

рішення міської ради

_________ №7/_____

ПРОГРАМА

«Розвиток української державності та культури»

1.Визначення проблеми, на розв’язання якої визначена Програма

Творіння великого генія українського народу Т.Г.Шевченко належать до скарбів світового значення. Його творчість – це заповіт для всіх у справі збереження рідної мови. Враховуючи значний внесок Т.Г.Шевченка у розвиток української державності та культури, з метою гідного та патріотичного виховання містян виникла необхідність встановлення скульптури Т.Г.Шевченка на бульварі Шахтарський у місті Вугледарі. Встановлення скульптури має стати яскравим символом єдності українського народу.

2.Мета Програми та основні шляхи її досягнення

Метою Програми є гідне та патріотичне виховання мешканців, шляхом вшанування пам’яті славетного українського поета Т.Г.Шевченка.

3.Завдання Програми

Основне завдання програми - придбання та встановлення скульптури бюсту Т.Г. Шевченка.

4.Строки реалізації програми

Строки виконання програми – 2016 рік

5.Фінансове забезпечення виконання Програми

Фінансування цієї Програми здійснюється у межах затверджених бюджетних призначень, рішення міської ради «Про міський бюджет на 2016 рік» (з урахуванням змін) згідно з розписом міського бюджету та інших коштів, не заборонених законодавством України.

Головний розпорядник бюджетних коштів Програми – виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

Розподіл фінансування заходів Програми «Розвиток української державності та культури» (додається).

6.Очікувані результати виконання Програми

У результаті виконання програми «Розвиток української державності та культури» очікується встановлення на бульварі Шахтарський у місті Вугледар бюст Т.Г.Шевченка.

Виконавець програми: Комунальне підприємство “Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарськоі міської ради”.

Секретар міської ради В.В.Іваницький

Підготував:

Начальник відділу містобудування

та архітектури - головний архітектор К.С.Стародубцева

до Програми

«Розвиток української

державності та культури»

Розподіл фінансування заходів Програми

«Розвиток української державності та культури»

№ з/п Заходи

Орієнтовна вартість,