28 червня 2016 року у місті Вугледарі відбулася низка заходів з нагоди 20-річчя Конституції України. Святкові заходи відкрилися з покладання квітів до пам’ятника «Шахтарська слава» за участі міського голови Сілича А.Ю., народного депутата України Сажка С.М., секретаря та депутатів міської ради,

заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, членів громадських організацій Спілка шахтарів – інвалідів м.Вугледара, Союз ветеранів Афганістану м. Вугледара, представників підприємств та організацій.

З ініціативи громадських організацій Спілка шахтарів – інвалідів м.Вугледара та Союзу ветеранів Афганістану з нагоди Дня Конституції відбулася перша товариська спартакіада між командами організацій «Згуртованість та дружба» за такими видами як настільний теніс, більярд, дартс, вижимання гирі, шахи, нарди, шашки. Перехідний Кубок дістався команді воїнів – інтернаціоналістів.

Цього ж дня міський голова провів зустріч з представниками місії ОБСЄ, в ході якої були обговорені питання суспільної безпеки, проблемних питань і шляхів їх вирішення, роботи з вимушено - переміщеними особами тощо.

Чудовим вітанням для мешканців міста став виступ творчого колективу Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. Інструментальна музика, народні композиції, сучасні пісні, уривки з оперети нікого з глядачів не залишили байдужими. Перед початком мистецької програми з вітальним словом виступив міський голова Сілич А.Ю. По закінченні заходу відбулося покладання квітів.

Вечірня програма відкрилася святковим концертом творчих колективів міста «Молюсь за тебе, Україно». З вітальним словом до вугледарців і гостей міста звернувся секретар міської ради Іваницький В.В. Завершилося свято музичною програмою.