м.Вугледар

Про внесення змін до Порядку використання бюджетних коштів для реалізації програми «Розвиток української державності та культури», затвердженого Рішенням Вугледарської міської ради від 20.04.2016 №7/4-23

З метою гідного та патріотичного виховання мешканців міста Вугледара, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити зміни до Порядоку використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію міської програми «Розвиток української державності та культури» та викласти у новій редакції (додається).

2.Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ обліку та звітності.

Міський голова А.Ю.Сілич

рішення міської ради

використання бюджетних коштів для реалізації програми

«Розвиток української державності та культури»

1.Цей Порядок визначає механізм використання коштів міського бюджету, передбачених на реалізацію Програми «Розвиток української державності та культури» (далі – програма).

2.Для здійснення програми, яка реалізується за рахунок коштів міського бюджету, бюджетні асигнування надаються головному розпоряднику бюджетних коштів – Виконавчому комітету Вугледарської міської ради. Виконавець програми – КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради».

3.Одержувач бюджетних коштів – КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради».

4.Одержувач бюджетних коштів у процесі виконання програми забезпечує цільове та ефективне використання бюджетних коштів протягом усього строку реалізації програми у межах визначених бюджетних призначень.

5.Кошти виділяються з метою гідного та патріотичного виховання мешканців міста Вугледара.

6.Основним напрямком використання бюджетних коштів є придбання та встановлення скульптури бюсту Т.Г. Шевченка.

7.Фінансування програми надається виключно в межах бюджетних призначень відповідно до рішення Вугледарської міської ради «Про міський бюджет на 2016 рік» та в межах надходжень до міського бюджету.

8.Одержувач бюджетних коштів використовує бюджетні кошти на підставі плану використання бюджетних коштів, що містить розподіл бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі розпорядника бюджетних коштів.

9.У разі отримання бюджетних коштів одержувачем платежі здійснюються з рахунка, відкритого в установленому порядку в органах Державної казначейської служби.

10.Головний розпорядник здійснює управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетними повноваженнями, забезпечує цільове використання коштів, організацію та координацію роботи одержувача бюджетних коштів. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів забезпечує відділ обліку та звітності Вугледарської міської ради.

11.Складання та надання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів здійснюється у встановленому порядку.

Одержувач бюджетних коштів надає зазначену звітність головному розпоряднику бюджетних коштів.

Секретар міської ради В.В.Іваницький

Порядок розроблено відділом обліку та звітності

Головний спеціаліст відділу

обліку та звітності О.П.Стельмах