22.06.2016 року на бульварі Шахтарський біля пам’ятного каменю «Защитникам Отечества от благодарных потомков» відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Урочистості було відкрито Гімном України.

Захід відбувся за участі секретаря міської ради Іваницького В.В, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В, ветеранів війни, представників підприємств, установ, організацій, громадськості.

Секретар міської ради Іваницький В.В. висловив слова вдячності і пошани захисникам рідної землі, побажав всім миру та злагоди. Пам’ять загиблих захисників Вітчизни, жертв Другої світової війни вшановано хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятного каменю «Защитникам Отечества от благодарных потомков» учасники заходу поклали квіти.