Швидко сплинув навчальний рік, і пришкільний табір «Сонечко», з денним перебуванням, гостинно розпочав свою роботу з 31.05.2016 року і пропрацював до 17.06.2016 року.

Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім'я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Навіть путівка в заміський табір вимагає значних матеріальних витрат. Оздоровлення ж у пришкільному таборі, особливо завдяки підтримці міської влади, стає доступним кожній сім'ї, а для малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт - узагалі безкоштовним.

Хочеться виразити свою благодарність адміністрації НВК Вугледарської міської ради та всьому педагогічному колективу школи, медперсоналу, працівникам їдальні та технічному персоналу, які добре організували роботу пришкільного табору «Сонечко».

Протягом усєї зміни з дітьми працював згуртований, досвідчений педагогічний колектив, який втілював свої педагогічні та творчі напрацювання.

Програма відпочинку була зосереджена на формувані та розвитку творчих, комунікативних, спортивних та інтелектуальних здібностей дітей, шляхом конкурсних заходів, ігрових програм, спортивних змагань.

Весь час в пришкільному таборі працювала ігрова кімната, де на дітей чекали ігри, перегляд мультфільмів, бесіди про правила дорожнього руху та безпеки життя, проводилися творчі заняття.

Щодня у таборі відбувалось щось особливе, дітей водили на різноманітні екскурсії: до дитячо-юнацької спортивної школи, в дитячу бібліотеку, відділу міської поліції, проводилась зустріч з представниками МНС, які провели повчальну бесіду з приводу пожежогасіння та інструктаж з правил безпеки з вогнем тощо.

Протягом табірної зміни робота вихователів вимагала максимальної готовності учителя віддати всього себе дітям, стати їх старшим товаришем, почути та відчути кожного, познайомитися з його мріями та бажаннями, відшукати ключик від кожного сердця, і як це не просто було зробити, та колектив учителів зумів досягти своєї мети, а діти відчували це, і віддячували їм своїми щирими усмішками та кожного дня з радістю спішили до школи.

Наші діти – вихованці літнього табору отримали масу задоволення та позитиву, гарно відпочили, активно провели свій вільний час, оздоровилися та загартувалися.

Я, вважаю, що висловлю думку майже всіх батьків, чиї діти відпочивали в пришкільному таборі при НВК Вугледарської міської ради Донецької області, що дітям в таборі дуже сподобалось, і педагогічний колектив зробив усе, що від них залежало, щоб нашим дітям було комфортно, а нам – спокійно. Дякуємо їм за це.

17.06.2016 року Родина Кулик