С 16 по 18 червня в м.Краматорську відбувся Чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років.

Збірна команда м.Вугледар складається із спортсменів СК «Богатир» (керівник — Худін Володимир Миколайович, Заслужений тренер України) та із спортсменів дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради (тренер — Болотова Вікторія Вікторівна, майстер спорту)

Загальна кількість учасників склала 74 спортсмени з Бахмута, Білозерського, Вугледара, Дружківки, Лиману та Маріуполя.

За підсумками чемпіонату перші місця у всіх вікових та гендерних категоріях посіли спортсмени збірної команди міста Вугледара!

Вітаємо наших важкоатлетів і їх тренерів з високими результатами в обласних змаганнях, бажаємо подальших перемог і спортивного натхнення!