Вугледарська міська рада оголошує про початок роботи Робочої групи з вибору місць розташування дитячих ігрових, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків на території міста Вугледара В 2016 році.

Запрошуємо всіх зацікавлених голів правлінь ОСББ подати Вугледарській міській раді заявки з обґрунтуванням пріоритетності встановлення дитячого ігрового, дитячо-спортивного чи спортивного майданчику або їх окремих елементів на конкретній території в термін до 24.06.2016.

Основні критерії вибору місць розташування дитячих ігрових, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків на території міста Вугледара, якими є:

- кількісні показники (житлових будинків, їх мешканців в тому числі дітей, тощо) щодо використання дитячих ігрових, дитячо-спортивних чи спортивних майданчиків, чи їх окремих елементів;

- наявність та кількість вже існуючих аналогічних об’єктів благоустрою на територіях заявників;

- рішенням робочої групи можуть визначатися й інші критерії вибору (за необхідністю).

Контактні особи по роботі з заявками:

Мілокостова Юлія Анатоліївна – начальник відділу ЖКГ Вугледарської міської ради

Коваль Вікторія Олександрівна – головний спеціаліст відділу ЖКГ Вугледарської міської ради

Контактний телефон для довідок та запитань: 6-54-74