16.06.2016 в рамках розробки Стратегії розвитку міста Вугледара відбулася стратегічна сесія на тему «Формування візії та місії міста». В сесії взяли участь члени Стратегічного комітету на чолі з міським головою Сіличем А.Ю., в тому числі депутати міської ради, представники вугільних підприємств, громадськості тощо.

Стратегічну сесію провела агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks (ППВ Мережі знань), а саме виконавчий директор Володимир Воробей та Люба Мочарська, координатор європейських проектів.

PPV Knowledge Networks було засновано у 2008р. у Львові і є лідером українського ринку професійних послуг у сфері регіонального та місцевого економічного розвитку. Компанія здійснює планування, розробку, координацію та підтримку міжсекторних проектів. Агенція бере участь у дослідницьких проектах та співпрацює із дослідницькими організаціями з метою поширення інформації про результати досліджень, визначення стратегії і залучається на стадіях планування, створення та підтримки спільнот фахівців, промислових кластерів, та проектів, в яких передбачається науково та інформаційно насичена співпраця між багатьма залученими особами (фізичними та юридичними).

В ході стратегічної сесії її учасники ознайомилися з методологічною базою, визначилися з параметрами і баченням розвитку міста, командно і в групах працювали над формулюванням візії та місії міста.

Сподіваємося, що така спільна з агенцією робота сприятиме не тільки напрацюванню основних складових Стратегії розвитку міста, а й подальшому формуванню конструктивної, професійної та позитивної команди територіальної громади міста Вугледара.