Вже стало традицією щороку проводити в м. Вугледарі спортивні змагання "Мама, тато, я - спортивна сім'я", в яких беруть участь батьки та їх діти.

Сім’я Савчук у складі Савчука Андрія Павловича, Савчук Тетяни Володимирівни та Савчук Анастасії стали переможцями міських та обласних змагань і були направлені від Донецької області для участі у фіналі Всеукраїнських змагань "Мама, тато, я - спортивна сім'я", який проходив в Херсонській області з 07 по 10 червня 2016 року.

Савчуки показали високі результати, посівши призове III місце серед 20 команд, що взяли участь зі всієї України. Програма фестивалю «Мама, тато, я — спортивна сім'я» складалася з чотирьох естафет, в яких визначалися найспритніші та найдружніші сім’ї. Переможці, призери і учасники змагань нагороджені грамотами і медалями Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Завдання Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я» – привернути увагу громадськості до проблем формування родинних традицій до занять фізичною культурою і спортом, зміцненню психологічних і емоційних стосунків в сім'ї шляхом об'єднання зусиль для досягнення загальних цілей, а також прагнення батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою.

Відділ фізичної культури та спорту та виконавчий комітет Вугледарської міської ради висловлює щиру вдячність сім'ї Савчук за те, що гідно представили Донецьку область (і наше місто зокрема) на Всеукраїнському рівні! Вітаємо з високими результатами у сімейному змаганні, досягненнями у спорті, бажаємо міцного здоров'я, спортивного натхнення і подальших перемог!!!