Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Школа мистецтв працює у 4 напрямках: музичне, художнє, театральне та циркове відділення. Підводячи підсумки роботи школи треба відзначити активну творчу діяльність з боку учнів та педагогічного колективу.

Були проведені традиційні заходи: «Життя присвячую мистецтву», свято «Першого» та «Останнього дзвоника», концерт для батьків «З Новим роком», «Нашим мамам», звітний концерт школи, шкільні конкурси: «Маленький віртуоз» на фортепіанному відділі, «Наповнимо музикою серця» фестиваль-конкурс виконавства на народних інструментах, конкурс дитячого малюнку та робіт з декоративно-ужиткового мистецтва учнів художнього відділення «Новорічна карусель», «Весняний букет», фестиваль мистецтв «Українські візерунки».

Були проведені шкільні творчі заходи:

«День Святого Миколая», - театралізована вистава;

«Чудеса з доставкою додому», - новорічна казка;

«Цирк це радість, цирк – це мир!» - звітний концерт циркового відділення;

«Музика і кінематограф», - лекція-концерт;

«І.С.Бах», - лекція-концерт;

«И снова зацвела мимоза», - концерт учнів класу викладача Валаєвої О.М.;

«В гостях у цариці музики», - концерт класу викладача Березіної Л.П.;

Сольний концерт уч. 8 кл. фортепіано Кудлай Анастасії.

Школа приймала участь в різних міських заходах:

- «День Конституції», - участь у міській концертній програмі;

- «День Державного прапора України», - участь у міському заході;

- «Подари солдату рисунок», - міська акція;

- «Міжнародний день людей похилого віку», - участь у міській концертній програмі;

- «День захисника України», - участь у міській концертній програмі;

- «Права та обов’язки очима дітей», - міський конкурс дитячого малюнку;

- «День місцевого самоврядування», - участь у міському заході;

- «Провісник долі України», - літературно-музичний вернісаж, участь у концертній програмі;

- «Духовність – храм душі людської», - участь у міському заході;

- «День вишиванки», - участь у міському заході.

Учні прийняли участь у таких конкурсах та фестивалях:

- «Охорона праці очима дітей» (м.Красноармійськ);

- IV Всеукраїнський музичний конкурс «Арт-домінанта-2016» (м.Харків);

- Регіональний відкритий конкурс на кращу ескіз-ідею (м.Краматорськ);

- «Український сувенір» (м.Волноваха);

- «Пісня на добро» (м.Вугледар);

- «Кобзар у нашому домі» (м.Вугледар).

- Благодійний концерт «Схід Захід разом» (м.Київ)

Наші перемоги та призові місця:

1. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

II місце – Гурідова Софія;

2. IV Всеукраїнський музичний конкурс «Арт-домінанта-2016» м.Харків

Лауреат III ступеню – Гріцун Тимофій;

Дипломант – Ансамбль гітаристів «Альянс»;

3. Регіональний відкритий конкурс на кращу ескіз-ідею символу вшанування пам’яті воїнів загиблих під час проведення АТО

Диплом учасника – викл. Холодова Ю.В.

4. Відкритий районний фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Український сувенір»

- Номінація «солісти-піаністи»

II вікова категорія

III місце – Родіонова Радмила

- Номінація «солісти-інструменталісти»

I вікова категорія

II місце – Горбунов Святослав

II вікова категорія

I місце – Гріцун Тимофій, Хлєбко Олександр

II місце – Коваленко Михайло

III вікова категорія

I місце – Гарайчук Максим

III місце – Серьожечкіна Аліна, Євсюкова Мілантіна

- Номінація «інструментальні ансамблі»

I місце – ансамбль гітаристів «Альянс»

III місце – ансамбль скрипалів «Співзвуччя»

5. Відкритий Вугледарський міський фестиваль-конкурс української сучасної пісні «Пісня на добро»

I місце – Драчук Наталія (I вікова категорія);

II місце – Бодня Віталій (I вікова категорія);

III місце – Подтьосова Аміна (II вікова категорія);

II місце – Міхєєва Владислава (III вікова категорія).

6. ХІІ міський конкурс читців «Кобзар у нашому домі»

III місце – Супрун Микита;

7. Шкільний конкурсу дитячого малюнка «Новорічна карусель»

Підсумки в номінації «Образотворче мистецтво»:

I місце – Богдюк Владислав

II місце –Доста Анастасія

III місце –Рубцова Кіра

В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

I місце – Лебедь Рената

II місце – Демидко Анна

III місце – Фіник Крістіні

Шаповалова Дар’я

8. VII шкільний фестиваль мистецтв «Українські візерунки»

Солісти-піаністи: I місце – Бахтіярова Світлана

II місце – Балинська Анна

Андреєва Аліна

Хомуха Анна

III місце – Афоніна Любов

Алдошкіна Валерія

Солісти-інструменталісти: I місце – Хлєбко Олександр (акордеон)

II місце – Гріцун Тимофій (гітара)

Гарайчук Максим (гітара)

III місце – Кравцов Максим (акордеон)

Серьожечкіна Аліна (гітара).

Ансамблі:

II місце – Ансамбль скрипалів «Співзвуччя»

Ансамбль гітаристів «Альянс»

Номінація «Образотворче мистецтво»:

I місце – Кудряшова Юлія,

II місце – Свістельник Олександра

9. Шкільний конкурс дитячого малюнка та робіт з декоративно-ужиткового мистецтва «Весняний букет»

Номінація «Образотворче мистецтво»:

I місце – Зуєва Євгенія

Клименко Аліна

II місце – Степченкова К.

Івженко Єлизавета

III місце – Кириленко Аліна

Силка Дарина

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

I місце – Войнова Марія

II місце – Фіник Крістіна,

Куземчак Валерія

Василенко Софія

III місце – Кримська Валерія

10. Шкільний фестиваль – конкурс виконавства на народних інструментах учнів оркестрового відділу "Наповнимо музикою серця"

I категорія:

I місце – Серьожечкіна Аліна

II місце – Кравцов Максим

ІІІ місце – Коваленко Михайло

ІІ категорія:

I місце – Хлебко Олександр

Гарайчук Максим

II місце – Варваровська Марія

Гріцун Тимофій

11. Конкурс учнів фортепіанного відділу «Маленький віртуоз»

I категорія:

I місце – Бахтіярова Світлана

I місце – Чишко Яків

II місце – Афоніна Любов

ІІІ місце – Ткаченко Єлизавета

ІІ категорія:

II місце – Родіонова Радміла

II місце – Баслова Ольга

III місце – Король Анна

12. Шкільний конкурс робіт з декоративно-ужиткового мистецтва «Писанковий дивосвіт»

I категорія:

I місце – Богдюк Владислав

II місце – Шепель Дмитро

III місце – Войнова Марія

II категорія:

I місце – Мосьпан Валерія

II місце – Ганжа Діана

III місце – Демидко Анна

13. Шкільний конкурс дитячого малюнку-ілюстрації «Мальовничі історії» до казки І.Франка «Фарбований лис»

I категорія:

I місце – Ткаченко Дар’я

Ткаленко Валерія

II місце – Косицька Олеся

III місце – Шепель Дмитро

II категорія:

II місце – Євсюкова Мілантіна

III місце – Ніколаєва Ольга

 

В 2016р. наші випускники вступили до вищих спеціалізованих навчальних закладів:

Богомолов Дмитро - Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

відділ «Народні інструменти»;

Бєльських Денис - Київська муніципальна академія естрадно-циркового мистецтва факультет «Естрадно-циркове мистецтво», спеціальність «Жонглювання»;

Путілін Дмитро - Донецьке музичне училище, спеціалізація «Оркестрові струнні інструменти»;

Рудовська Олена - Донецький педагогічний коледж, спеціальність «Музичне мистецтво».

13 1

13 2

13 3

13 4

13 5

13 6

13 7