Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

ПРОТОКОЛ

Громадських слухань

на тему « Будівництво храма Свято-Тихонівської парафії в м.Вугледара»

03.06.2016 м.Вугледар

Місце проведення: зала Культурно-дозвіллєвого центру

Час проведення: 16.00-17.10

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 488 особи (список реєстрації – у додатку№1 до цього протоколу)

Депутати міської ради у кількості 21 (список реєстрації – у додатку№2 до цього протоколу)

З них наділені правом голосу 509 учасників.

СЛУХАЛИ : Вступне слово.

Сілича А.Ю. - міського голову

Привітав учасників Громадських слухань та акцентував увагу присутніх на тому, що мета цих слухань є врахування думки всієї громади під час обговорення питання щодо будівництва храму Свято- Тихонівської парафії Української православної церкви у м.Вугледарі. Побажав всім конструктивної роботи та поваги один до одного.

СЛУХАЛИ: 1. Затвердження порядку денного та регламенту громадських слухань. Ознайомлення з правилами проведення громадських слухань.

ДОПОВІДАВ: Головуючий - Стешенко Роман Валерійович

Ознайомив присутніх з Порядком денним, Регламентом Громадських слухань та правилами проведення Громадських слухань(додається).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Затвердження порядку денного та регламенту громадських слухань. Ознайомлення з правилами проведення громадських слухань.

2.Будівництво храму Свято - Тихонівської парафії в м.Вугледарі по вул.Миру, біля будинку №7.

3.Обговорення теми слухань.

4.Підбиття підсумків по темі Громадських слухань.

Регламент Громадських слухань:

-для виступу з першого питання -до 10 хвилин

-доповідачу з другого питання -до 10 хвилин

-для виступів з обговорення -до 5 хвилин

-обговорення теми слухань -до 40 хвилин

-для підбиття підсумків слухань -до 10 хвилин

-довідки та зауваження в кінці роботи слухань -до 5 хвилин

Загальний час роботи Громадських слухань – 1,5 години без перерви

ЗАПРОПОНОВАНО: Затвердити Порядок денний та Регламент Громадських слухань

ГОЛОСУВАЛИ: Переважною більшістю голосів було затверджено Порядок денний та Регламент Громадських слухань.

ВИРІШИЛИ: Затвердити Порядок денний та Регламент громадських слухань

СЛУХАЛИ: 2.Будівництво храму Свято - Тихонівської парафії в м.Вугледарі по вул.Миру, біля будинку №7.

ДОПОВІДАВ: Матвієнко Євгеній Петрович - перший заступник міського голови

Про звернення до міської ради Свято-Тихонівської парафії Української православної церкви з метою отримання дозволу на розробку проекту землевідведення земельної ділянки, що розташована в районі будинку №7 по вулиці Миру під будівництво Храму. Надав роз’яснення, відповідно до законодавства України, щодо процедури отримання земельної ділянки та наголосив, що метою проведення Громадських слухань є визначення позиції громади відносно будівництва храму Свято-Тихонівської парафії в м.Вугледарі по вул.Миру, біля будинку №7 (повний текст доповіді додається).

Запитання по доповіді:

Запитань до доповідача не поступило.

СЛУХАЛИ: 3.Обговорення теми слухань

ДОПОВІДАВ: Стешенко Р.В – головуючий

3.1.Звернення від Вугледрської міської організації політичної партії Блок Петра Порошенко «Солідарність», депутата міської ради Рейзе К.А

Зачитав звернення від Вугледрської міської організації політичної партії Блок Петра Порошенко «Солідарність», депутата міської ради Рейзе К.А. (додається)

Запитань та зауважень не поступило.

3.2.Виступ представника від громадської організації шахтарів-інвалідів Семенкова Р.Ф.

Про підтримку, членами організації шахтарів-інвалідів, будівництво храму Свято-Тихонівської парафії Української православної церкви по вул.Миру, біля будинку №7. Нагадав, що побудова церкви або каплиці планувалася ще 25 років тому, проте було побудовано монумент загиблим шахтарям, а будівництво церкви так і не відбулося.

Запитань до доповідача не поступило.

3.3.Виступ депутата міської ради, голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями Шаніна Ігора Миколайовича

Зауважив, що храм Свято-Тихонівської парафії вже існує, наголосив на тому, що земля для будівництва була відведена раніше біля Вугледарського коледжу ДонДУУ (Донецького державного університету управління) проте роботи на ній не велися, зазначив, що на сьогоднішній день від землі не відмовилися. Також наголосив на тому, що міський бюджет не отримуватиме в майбутньому матеріальної вигоди від передачі даної ділянки землі в центрі міста.

ВИСТУПИВ: Стешенко Р.В – головуючий

Про те, що інформація, озвучена Шаніним І.М., є не точною і в повній мірі не відповідає дійсності. Наголосив, що після передачі ділянки по вулиці Миру біля будинку №7 під будівництво Храму, від виділеної раніше ділянки, біля Вугледарського коледжу ДонДУУ, парафія відмовиться. Також зауважив, що на сьогоднішній день, ділянка, на якій функціонує Свято-Тихонівський храм у місті Вугледарі, орендується і не є власністю парафії.

3.4.Виступ завідуючого дитячим дошкільним закладом «Золота рибка», депутата міської ради Кіщенко О.В.

Про підтримку працівниками освіти будівництво храму Свято-Тихонівської парафії по вулиці Миру біля будинку №7. Звернула увагу присутніх на тому, що тисячі мешканців міста звернулися з проханням побудувати великий світлий Храм. Зауважила, що відповідно до ст.35 Конституції України всі релігії рівні між собою і мають право на існування. Також наголосила на тому, що гроші з місцевого бюджету не виділяються, а будівництво фінансується за рахунок пожертв прихожан та меценатів.

3.5.Виступ члена громадської організації Метлова В.М.

Висловився проти будівництва храму Свято-Тихонівської парафії по вулиці Миру біля будинку №7, аргументуючи необхідністю проведення конкурсу щодо відведення даної ділянки.

3.6.Виступ Романенко Д.В. депутата міської ради, члена постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин

Висловився на підтримку будівництва храму Свято-Тихонівської парафії по вулиці Миру біля будинку №7. Підкреслив той факт, що дана земельна ділянка пустує вже близько 27 (двадцяти семи) років.

3.7.Виступ члена асоціації громадських організацій міста Вугледара Волженцевої Т.А.

Зауважила, що на її думку будівництво Храму на сьогоднішній день не є першочерговою задачею місцевої влади. Загалом висловилася проти будівництва храму Свято-Тихонівської парафії по вулиці Миру біля будинку №7.

3.8.Виступ Захарова М.М. – житель міста Вугледара

Висловився проти будівництва храму Свято-Тихонівської парафії, мотивуючи тим, що на сьогоднішній день це не актуально, враховуючи той факт, що місто Вугледар розташоване поблизу проведення антитерористичної операції.

3.9.Виступ міського голови Сілича А.Ю.

Звернув увагу присутніх на те, що звернення від Свято-Тихонівської парафії, на відведення даної земельної ділянки, було підкріплено двома з половиною тисячами підписів мешканців та прихожан церкви, які міська влада не могла проігнорувати. Також, наголосив на тому, що інших звернень, щодо забудови даної земельної ділянки, до міської ради не надходило.

3.10.Виступ члена громадської організації «Нове місто» Козлової Р.В.

Наголосила, що не проти будівництва храму Свято-Тихонівської парафії, але вважає пріоритетним відведення даної ділянки під будівництво майданчиків для молоді.

3.11.Виступ першого заступника міського голови Матвієнко Є.П.

Підкреслив, що дану ділянку готували на аукціон, про те ніхто не зацікавився. Зауважив, що на сьогоднішній день відведена земельна ділянка передається в постійне користування. Також наголосив на тому, що планується благоустрій міста, з будівництвом майданчиків для дітей та молоді.

ВИСТУПИВ: міський житель

Поцікавився, коли планують реалізувати намічені заходи з благоустрою

ВИСТУПИВ: Матвієнко Є.П. – перший заступник міського голови

Наголосив, що по мірі надходження коштів до міського бюджету, будуть реалізовуватися заплановані проекти.

3.12.Виступ Благочинного протиірея Ігора

Виступив за будівництва храму Свято-Тихонівської парафії по вулиці Миру біля будинку №7, звернув увагу присутніх на те, що дитя бере свій початок у церкві від її хрещення, наголосив на необхідності виховувати в дітях почуття віри та патріотизму, любові до Бога та своєї рідної української землі.

3.13. Виступ мешканця міста Вугледар, священика Федора Черкашина

Виступив на підтримку будівництва храму Свято-Тихонівської парафії по вулиці Миру біля будинку №7

3.14.Виступ міського голови Сілича А.Ю.

Про здобутки міста, а саме: відкриття поліклінічного відділення та проведення ремонтних робіт в операційному блоці міської лікарні, співпраця з міжнародними донорами, проведення робіт щодо утеплення шкіл, відкриття нового дитячого садка, будівництво дитячих майданчиків, на які вже заплановано виділення коштів. Підкреслив, що наразі немає інвесторів, але міською владою робиться усе можливе задля розвитку та благоустрою міста з врахуванням усіх потреб та інтересів громади.

4.Підбиття підсумків по темі Громадських слухань.

ДОПОВІДАВ: Стешенко Р.В – головуючий

ЗАПРОПОНОВАНО: Винести на голосування питання «Будівництво храму Свято-Тихонівської парафії по вулиці Миру біля будинку №7»

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 439 «Проти» - 29 «Утрималися» - 9

ВИРІШИЛИ: Підтримати будівництво храму Свято-Тихонівської парафії по вулиці Миру біля будинку №7

Головуючий, Стешенко Р.В., довів до відома Громади, що усі матеріали Громадських слухань будуть оброблені у відведений законодавством термін відповідно до встановленого порядку та направлені робочою групою для розгляду секретарю міської ради Іваницькому В.В. За результатами Громадських слухань секретар міської ради підготує висновки та пропозиції, які в обов’язковому порядку будуть розглянуті на найближчій сесії міської ради.

Голова слухань Р.В.Стешенко

Секретар робочої групи О.В.Вюнсковська