Традиційно на початку літа розкривають свої двері пришкільні табори. Так і в цьому році в з 01 червня запрацювали 3 пришкільні табори: «Сонечко» - НВК, «Весела планета» - ЗОШ №2, «Дивосвіт» - ЗОШ №3.

03 червня 2016 року в пришкільних таборах проведені спортивні свята, змагання, естафети, присвячені Олімпійському дню та Дню захисту дітей. В навчально-виховному комплексі «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа I-II ступенів» проведені веселі естафети під назвою «Діти граються, гуляють, в естафетах участь приймають», в загальноосвітній школі I-III ступенів №2 відбулися спортивні змагання під назвою «Сміливі, відважні, швидкі», а в загальноосвітній школі I-III ступенів №3 — спортивне свято «Старти надій». Такі змагання сприяють поширенню ідей олімпізму серед дітей, популяризації здорового способу життя, зміцненню здоров’я і фізичної підготовки дітей, організації змістовного дозвілля.

Приймаючи участь в веселих змаганнях, діти вчилися бути дружними, допомагати один одному, змагатися у команді. Змагання пройшли у цікавій, напруженій боротьбі, а найкращі спортсмени цих дитячих свят отримали командні спортивні подарунки від відділу у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради.

Дякуємо всім учасникам і організаторам змагань за веселе спортивне свято, вітаємо переможців и бажаємо всім юним спортсменам приємного літнього відпочинку в пришкільних таборах!