Згідно з листом управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації від № 289-и/10 “Про впровадження механізму дольової участі щодо часткової оплати вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку ”. На виконання листа Мінсоцполітики України від 28.04.2016 №2280/0/10-16/115 щодо впровадження механізмів часткової оплати вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевих бюджетів, батьків, роботодавців, профспілок відділ у справах сім’ї та молоді повідомляє, що на території Донецької області впроваджується механізм дольової участі щодо часткової оплати вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Відповідно до проекту Порядку часткового фінансування путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, який планується запровадити в регіоні, право на таку часткову оплату вартості путівок будуть мати батьки дітей у віці 7-18 років за місцем їх реєстрації (фактичного проживання для сімей, які виїхали з тимчасом окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції).

Гроші на часткову оплату вартості путівок будуть перераховуватися на поточні рахунку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (їх власників, засновників), які надають послуги оздоровлення відповідно до вимог чинного законодавства, у таких розмірах:

50% прожиткового мінімуму для дитини у віці 6-18 років (становить 756 грн.) – за рахунок коштів обласного бюджету;

50% прожиткового мінімуму для дитини у віці 6-18 років (становить 756 грн.) – за рахунок коштів місцевого бюджету;

10% від повної вартості путівки – за рахунок коштів батьків