С 25 по 28 травня в м.Городок Хмельницької області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики. Змагання визначають атлетів, які представлятимуть Україну на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Серед претендентів на участь в Олімпіаді-2016 Анастасія Лисенко (вагова категорія – понад 75 кг). Свою спортивну кар’єру Анастасія починала під керівництвом Заслуженого тренера України Худіна Володимира Миколайовича, директора СК «Богатир». Анастасія на Чемпіонаті України отримала золоту медаль, результат її виступу – сума 272 кг (120+152). Ілля Куліков, вихованець Вугледарського СК «Богатир» на цьому Чемпіонаті завоював бронзову медаль, його результат у ваговій категорії до 77 кг – сума 302 кг (ривок -137кг, поштовх -165кг).

Вітаємо наших земляків в високими досягненнями в спорті, бажаємо і надалі успішно підкорювати спортивний олімп!