Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

25 травня 2016р. у концертному залі культурно-дозвіллєвого центру відбулося урочисте свято «Випуск – 2016» та звітний концерт школи мистецтв.

Свято зібрало 16 хлопчиків та дівчат, випускників музичного, театрального, художнього та циркового відділень. Ведучими цього свята були теж випускники школи. На сцену вийшли дівчата у гарних сукнях, хлопці у костюмах. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз.

У минулому шкільні уроки, дзвоники на веселі перерви, останній шкільний екзамен, попереду – безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів, широка дорога нового життя, самостійного, дорослого.

Директор школи Валаєва Ольга Миколаївна привітала випускників із закінченням школи, вручила свідоцтва про позашкільну освіту, а відмінникам – похвальні листи за високі досягнення у навчанні. Подякувала педагогічний колектив за плідну, творчу працю, а батьків - за надану допомогу школі.

Наших випускників прийшов привітати міський голова Сілич Андрій Юрійович. Він відмітив значення школи мистецтв в естетичному вихованні дітей міста та творчі досягнення колективу школи. Запевнив що керівництво міста й в подальшому буде підтримувати юні дарування в реалізації їх талантів. Пролунали привітання в адресу випускників та слова подяки педагогічному колективу за творчу працю від начальника відділу культури і туризму Чумакової Валентини Василівни.

Зі словами подяки школі виступили й батьки випускників.

По закінченню урочистої частини свята відбувся звітний концерт школи. У концертній програмі виступили солісти-інструменталісти, інструментальні та вокальні ансамблі учнів та викладачів.

Побажаємо випускникам успіхів, реалізації задумів, творчих планів, особистих перемог! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти нашим випускникам омріяних вершин.