30 травня 2016 року, як і по всій Україні, пролунав останній дзвоник для учнів Вугледарських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

У святі взяли участь міський голова Сілич А.Ю., секретар міської ради Іваницький В.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочков А.В., начальник Вугледарського міського відділу освіти Войцеховський В.В. та начальник Вугледарського відділення Волноваського відділу ГУ НП Донецької області підполковник поліції Грачов В.В.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Сілич А.Ю., який побажав добре відпочити влітку та набратися сил тим учням, які 1 вересня знову повернуться до навчання. Випускникам міський голова побажав ніколи не забувати свою рідну школу, сміливо крокувати у доросле життя, отримати освіту, здобути професію та повернутися до рідного міста щоб зробити свій внесок у розвиток Вугледара.

Кращим учням школи було вручено відзнаки за успіхи у навчанні, шкільному житті та перемозі на олімпіадах, активістів було нагороджено дипломами, грамотами та подарунками.

Пролунав Останній дзвоник і навчання закінчилося.