УГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

на послуги з водопостачання

та водовідведення, які надаються

всім споживачам міста

Розглянувши лист комунального підприємства “Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради” від 20.05.2016 №01-10/773, економічно обґрунтовані розрахунки тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються всім споживачам міста, керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», ст.17, п.2 ч.”а” ст.28, п.1 ч.”а” ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Встановити з 01.07.2016 року тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються всім споживачам міста комунальним підприємством «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (додається).

2. Затвердити комунальному підприємству «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» структури тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (додається).

3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2012 №151 «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються всім споживачам міста», від 24.07.2013 №224 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.05.2012 №151 «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються всім споживачам міста», вважати такими, що втратили чинність.

4. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та екології (Мілокостова).

Міський голова А.Ю. Сілич

до рішення

виконавчого комітету

міської ради

2016 №

Тарифи

Види послуг Населення грн./м3 Непромислова група споживачів грн./м3 Промислова група споживачів грн./м3
без ПДВ з ПДВ без ПДВ

з

ПДВ

без ПДВ з ПДВ
Водопостачання 10,74 12,89 10,74 12,89 10,74 12,89
Водовідведення 4,59 5,51 4,59 5,51 4,59 5,51

Відповідно до норми на одну особу з ПДВ 111,94 грн.

Примітки :

1. До групи споживачів «населення» відносяться:

- населення багатоповерхових житлових будинків;

- мешканці ОСББ (об, єднання співвласників багатоквартирних будинків);

- мікрорайон №10 ( малоповерхова будівля);

- релігійні організації.

2. Розрахунки між підприємствами всіх форм власності за надані комунальні послуги для мешканців гуртожитків підприємств, здійснюються за тарифами для населення.

3. До непромислової групи споживачів відносяться:

-житлово-експлуатаційні організації, ОСББ (у т.ч. промивання внутрішньо будинкової мережі перед початком опалювального сезону);

-підприємства з виробництва молочної та хлібопекарної продукції;

-спеціалізовані підприємства з постачання теплової енергії та гарячої води;

-організації з технічного обслуговування та ремонту ліфтів у житловому фонді;

-стадіони, кімната школяра“Уголёк”;

-заклади освіти (Вугледарський коледж Донецького державного університету управління);

-установи та організації, утримання яких здійснюється за рахунок бюджетних коштів (дитячі садки, лікарні, дитячі оздоровчі табори, спортивні споруди, спортивні заклади, будинки культури, школи, клуби, ліцеї, бібліотеки).

Керуючий справами виконавчого комітету І.В. Пономаренко

Тарифи розроблено: начальником планово-