25 травня 2016 року в залі засідань Вугледарської міської ради відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення Громадських слухань, створеної відповідно до розпорядження міського голови від 23.05.2016 №103-д. У засіданні взяли участь міський голова Сілич А.Ю., секретар міської ради Іваницький В.В.

За порядком денним засідання було розглянуто наступні питання: про нормативно – законодавчі аспекти проведення Громадських слухань та Порядок підготовки та проведення Громадських слухань в м.Вугледарі; про Регламент роботи робочої групи з підготовки та проведення громадських слухань; розподіл функцій між членами робочої групи, закріплення відповідальних за напрямками роботи; про календарний план заходів з організації та проведення Громадських слухань; про першочергові заходи з інформаційного забезпечення Громадських слухань.