24 травня 2016 року представники міста Вугледара у складі голови Громадської ради при Вугледарській міській раді Любченка В.В., секретаря Громадської ради при Вугледарській міській раді Чишко Т.Ю., начальника відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Вугледарської міської ради Шиян І.М. взяли участь в семінарі - тренінгу «Громадська Рада: законодавчі основи створення та організації роботи» в рамках реалізації , проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» програми розвитку ООН.

Протягом тренінгу відбувалися теоретичні заняття, практичні завдання щодо можливостей використання одного з інструментів участі громади у місцевих справах, яким є Громадська рада, а також обмін досвідом практичної роботи.

1ГР

2ГР