чергового засідання виконавчого комітету міської ради

18.05.2016 09-00

1. СЛУХАЛИ:Про виконання міського бюджету за 1 квартал 2016 року

ДОПОВІДАЄ: Онуфрієнко Н.І.

2. СЛУХАЛИ: Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2015 №7/2-1 «Про міський бюджет на 2016 рік»

ДОПОВІДАЄ: Онуфрієнко Н.І.

3. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2016 № 4 “Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах на 2016 рік бюджетним організаціям, що фінансуються з міського бюджету”

ДОПОВІДАЄ: Мілокостова Ю.А.

4. СЛУХАЛИ: Про погодження на встановлення дитячого ігрового комплексу «Лабиринт» фізичної особи-підприємця Шатова О.І.

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

5. СЛУХАЛИ: Про погодження на встановлення дитячого ігрового комплексу “Лабиринт” фізичної особи-підприємця Маленкової Н.С.

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

6. СЛУХАЛИ: Про погодження на встановлення надувного атракціону «Горка-Цунами» та електромобілів

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

7. СЛУХАЛИ: Про погодження на встановлення Луна-Парку «Прага-Луна»