Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут
Засіб інформування або назва змі Дата Зміст матеріалу
Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці

04.05.2016

11.05.2016

Відеорезюме – новація форми роботи служби зайнятості

Відеорезюме є новим явищем в сфері підбору персоналу на ринку працевлаштування. Його тривалість від 30 секунд до 1,5 хвилини. Це відеоролик із записом самопрезентаційної мови кандидата, оцифрований у форматі, зручному для розміщення на сайті, електронних дошках оголошень, пересилці потенційним працедавцям по електронній пошті або на електронних носіях.

Згідно з даними кар'єрного сайту Vault Inc., 89 відсотків роботодавців обов'язково подивляться відеорезюме. У нашому столітті інформаційних технологій і ролі мультимедійних презентацій, що постійно збільшуються, добре продумане представлення може зіграти вирішальну роль у виборі саме вашої кандидатури.

Ретельно і грамотно підготовлене відеорезюме дає кандидатові більше шансів створити у потенційного роботодавця позитивне перше враження, ніж стресова ситуація співбесіди, адже ні для кого не секрет, що саме перше враження, в більшості випадків, є вирішальним при підборі персоналу. Якщо претендент не володіє значним досвідом роботи і навиками, його стандартне резюме може бути відсіяне ще на етапі первинного відбору кандидатів. Завдяки своїй формі, відеорезюме дозволяє поєднувати «живе» зображення та звук, що дає можливість привернути увагу працедавця і підвищує шанси на подальший розгляд кандидата вже при особистій зустрічі.

Подібна форма резюме розширює коло інформації, яку кандидат може надати роботодавцю, а саме розповісти про себе як про професіонала, а також продемонструвати, важливі для конкретної посади особисті якості, правильно сформувати потрібний імідж. Наприклад, якщо шукач роботи претендує на посаду офіс-мененджера, секретаря, торгового представника, менеджера по роботі з клієнтами, йому необхідно продемонструвати хороші комунікативні навики, писемність мови, дружелюбність, енергійність; на посаду бухгалтера - важливо відзначити чіткість, строгість, педантичність, уважність в організації і виконанні своїх обов'язків. Якщо ж кандидат є представником творчих професій, таких як дизайнер, журналіст, фахівець з реклами, відеорезюме повинно бути яскравим, оригінальним, таким, яке відображає багатогранність та творчий характер особи, нестандартний, інноваційний підхід до вирішення завдань, що виникають в процесі роботи. При здобутті посади, яка припускає хороше володіння мовами, відеорезюме надає відмінну можливість продемонструвати свої знання та навики потенційному роботодавцю.

Відеорезюме є корисним інструментом при пошуку віддаленої роботи в інших містах та регіонах країни, а також за кордоном. Використання відеорезюме - це хороший спосіб підготовки до співбесіди з працедавцем, оскільки кожна репетиція відпрацьовує навики самопрезентації, дозволяє побачити себе з боку, зрозуміти, які особливості мови та поведінки можна підкоригувати, а так само на які деталі вашого досвіду варто розставити акценти, щоб найчіткіше виділити сильні сторони вашої кандидатури.

Далеко не кожній людині доводиться щодня працювати перед камерою. Хвилювання, яке виявляється при погляді в об'єктив відеокамери, може привести людину в ступор і виявиться, що грамотний, комунікабельний, розумний фахівець з'явиться перед працедавцем, як загальмована, повільна, задумлива людина, яка довго добирає слова. Для того, щоб уникнути подібної ситуації кандидат або повинен володіти природним талантом і вмінням тримати себе під прицілом об'єктиву. Перегляд відеорезюме займає певний період часу і не дає можливості менеджерові з персоналу уточнити для себе моменти, що цікавлять його, в досвіді роботи кандидата, тому йому доводиться цілком проглядати ролик у пошуках відповідей на актуальні запитання резюме. При перегляді паперового резюме, менеджер може, за невеликий проміжок часу, з ним ознайомитися і зробити необхідні позначки й при особистій співбесіді отримати всю необхідну інформацію про кандидата. Все ж таки відеорезюме надає додаткові можливості при пошуку роботи. Головне, вибираючи даний спосіб самопрезентації, необхідно бути впевненим, які саме конкурентні переваги надає вам відеорезюме.

Компанії також можуть використовувати можливості відеопрезентацій. Перевага відеовакансії полягає в тому, що кандидат набагато швидше отримує уявлення про своє майбутнє робоче місце, включаючи його географічне місце розташування. Відеовакансія дозволяє набагато швидше зрозуміти кандидатові, як саме виглядатиме його робоче місце. Зробити це зі слів керівника дуже складно.

Семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії"

05.05.2016

12.05.2016

Семінар "Молодь на ринку праці"

06.05.2016

13.05.2016

Сайт Вугледарської міської ради 16.05.2016
Сторінка в Фейсбук Вугледарського міського центру зайнятості 16.05.2016