18.05.2016 №

Про затвердження складу робочої групи для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами у місті Вугледар

Керуючись п.5, п.6, п.32 Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, п.13а ст.30, ст.17, ст.18 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити склад робочої групи для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами у місті Вугледар (додається).

2. У процесі регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами у місті Вугледар робочій групі керуватися Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067.

3. Встановити, що плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності, розраховується відповідно до рішення Вугледарської міської ради від 21.03.2008/5-32-8 “Про затвердження орендної плати”.

4. Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів для розміщення соціальної реклами не справляється.

Міський голова А.Ю. Сілич

рішення виконкому міської ради

від

СКЛАД