2.05.2016 в рамках заходів до 71-ї річниці Перемоги відбулося традиційне спортивне свято школярів. В заходів взяли участь міський голова Сілич А.Ю., секретар міської ради Іваницький В.В., начальник міського відділення ГУ НП Донецької області Грачов І.В.

Свято відкрив начальник міського відділу освіти Войцеховський В.В. З вітальним словом до учасників змагань звернувся міський голова Сілич А.Ю. та побажав всім перемоги.

За програмою змагань відбулася легко - атлетична естафета, перетягування канату. Родзинкою свята став танцювальний флешмоб команд всіх трьох шкіл міста.

Переможці легко - атлетичної естафети:

Команди 8-9 класів (дівчата) – 1 місце Вугледарська ЗОШ №2. Команди 10-11 кл. (дівчата) - 1 місце Вугледарська ЗОШ №3.

Команди 8-9 класів (юнаки) - 1 місце Вугледарська ЗОШ №2. Команди 10-11 кл.(юнаки ) -1 місце НВК «Політехнічний ліцей - школа».

У перетягуванні канату перемогу виборола юнацька команда Вугледарської ЗОШ №2.

По закінченні програми свята відбулося урочисте нагородження учасників спортивних змагань, які були відзначені грамотами. Переможці за дисциплінами отримали грамоти та медалі. Кубок переможців у загальному заліку отримала команда Вугледарської ЗОШ №2.