22 квітня відзначила вісімнадцяту річницю з дня заснування Державна пенітенціарна служба України з питань виконання покарань.

Основна діяльність служби спрямована на виправлення, забезпечення процессу виконання кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Індивідуально-профілактичну роботу із засудженими до покарань, які не пов’язані з позбавленням волі, у кримінально – виконавчий інспекції м.Вугледара здійснюють виконуюча обов’язки начальника, капітан внутрішньої служби Вадзюк Т.Т. та фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Ніколаєва В.В.

Тісна співпраця у цьому напрямку налагоджена з Вугледарським відділом поліції, службою у справах дітей Вугледарської міської ради, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міським Центром зайнятості, міськими бібліотеками та навчальними закладами, громадськими організаціями «Оберіг», «Грація», «Горлиця» та релігійною організацією «Церква Євангельських християн».

В.о.начальникаВугледарського МВ КВІ ,

капітан вн.служби Т.Т.Вадзюк