09.05.2016 на майданчику біля культурно-дозвіллєвого центру відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті за темою «Хотим под мирным небом жить» в рамках святкувапння 71-ї річниці Перемоги. Програму підготовлено міським культурно-дозвіллєвим центром у співпраці з відділом у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради.

Перед початком заходу відбувся танцювальний флешмоб учнівської молоді творчого колективу «Юнландія» загальноосвітньої школи №3. Потім ведучі запросили всіх дітлахів до активної участі у конкурсі.

У конкурсі взяли участі діти як дошкільного так і шкільного віку. До складу журі увійшли: Бочков А.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Діденко М.О. – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради, Загрунна С.В. – художник міського центру дозвілля.

Діти натхненно малювали своє уявлення про Мир. Це була і індивідуальна, і колективна, і навіть сімейна творча робота. Всі учасники конкурсу, перебуваючи в різних вікових категоріях, створювали художні шедеври, які переконливо свідчили про те, що діти Вугледара прагнуть єдиного- жити під мирним небом. Призи та масу позитивних емоцій отримали дітлахи за своє старання і талант.