З нагоди 71-ї річниці Перемоги 06.05.2016 у місті відбулася урочиста хода, мітинг “Ваш героїчний подвиг не забутній” та покладання квітів до Стели 13 десантників за участі представників підприємств, організацій, установ міста, учнівської та студентської молоді, громадськості.

Урочистості відкрив Гімн України. До ветеранів із словами вдячності, шани і збереження пам’яті звернувся міський голова Сілич А.Ю. До слова також були запрошені народний депутат України Сажко С.М., заступник директора з соціальних питань ДП “Шахтоуправління “Південнодонбаське №1” Ляшенко Д.М., генеральний директор ДП “Донецька вугільна енергетична компанія” Бєліцький М.Г., заступник генерального диретора ТОВ “Південтрансбуд” Ландарь Т.В.

Присутні Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, всіх тих, хто віддав своє життя заради майбутнього. Учасники заходу поклали квіти до Стели 13 десантників.