Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Благодійний Фонд «Серце України» на чолі з головою правління Єрохіним О.Ю. надіслав запрошення міському голові м.Вугледара Сіличу А.Ю. направити для участі у благодійному концерті «Діти України Схід та Захід разом» учнів школи мистецтв - ансамбль гітаристів «Діапазон» (керівник Осика М.А.), став переможцем у IV Всеукраїнському музичному конкурсі-фестивалі «Арт-Домінанта», який відбувся у м.Харкові 14.04.2016 року.

Захід відбудеться 15 травня 2016 року в м.Києві в Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий Палац».

Організаторами заходу є Благодійні Організації «Всеукраїнський Фонд «Територія Добра», «Реабілітаційний Центр «Шпиталь Майдану» та Благодійний фонд «Серце України».

Фестиваль проводиться з метою збору коштів для Дитячого будинку «Антошка» в Краматорську, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Краматорськ (опікується дітьми), Дитячому будинку – інтернату в м. Дружківка (проживаюсь діти – інваліди та діти з синдромом Дауна) та онкохворим дітям в інституті раку м. Києва.

Програмою заходу передбачено:

• Виступи аніматорів з ГО «Матері і сестри – молоді України».

• Виставка – ярмарок дитячих робіт з творчих колективів м. Києва.

• Виступи дітей та дитячих колективів з Торецьку, Димитрова, Вугледару, Коростишева, Слов’янська, Львова та Львівської обл., Чернівців та м. Києва.

• Виступ зіркового гостя –гурт «Табула Расса».