В рамках Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” з 04 по 24 квітня 2016 року у місті Вугледарі відбувся збір коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень дитячих лікарень Донецької області. Координацію заходів в рамках акції здійснював відділ у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради. Для проведення акції було зареєстровано 6 волонтерів, троє з яких - з числа вимушено переміщених осіб.

Волонтерами благодійної акції у місті Вугледарі стали:

1.Роговська Алеся Ігорівна

2.Усачова Тетяна Анатоліївна

3.Хован Юлія Сергіївна

4.Машина Ірина Миколаївна

5.Корчагіна Ганна Олександрівна

6.Соловйова Оксана Олександрівна

В ході акції мешканцями міста було зібрано 4724,1 грн.

Відзначаючи активну громадську позицію і щире служіння людям волонтери були відзначені подяками Всеукраїнського благодійного Фонду “Серце до серця” (голова - Іщук Богдан). 05.05.2016 міський голова Сілич А.Ю. від імені Фонду “Серце до серця” урочисто вручив подяки волонтерам і висловив слова вдячності за роботу.