27.04.2016 в рамках акції із захисту законних інтересів шахтарів — інвалідів за рішенням Координаційної ради шахтарських, інвалідських і ветеранських громадських організацій України в залі засідань міської ради відбулася зустріч представників Спілки шахтарів — інвалідів міста Вугледара за підтримки НПГУ ш/у “Південнодонбаська”№1 та НПГ ВП “Шахта “Південнодонбська”№3 ім. М.Сургая з міським головою Сіличем А.Ю.

Під час зустрічі були обговорені проблемні питання, пов“язані із соціальним захистом гірників, постраждалих на виробництві, з прийняттям відповідних законодавчих та нормативних актів. Міському голові було передано лист з відповідними вимогами до вищих законодавчих та виконавчих органів щодо вирішення порушених шахтарями - інвалідами питань.

Також під час зустрічі було обговорено шляхи взаємодії міської влади і громадськості з вирішення найактуальніших питань, основні проекти і програми, які планується реалізовувати у місті найближчим часом.