чергового засідання виконавчого комітету міської ради

20.04.2016 08-00

1. СЛУХАЛИ:Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2016 № 4 “Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах на 2016 рік бюджетним організаціям, що фінансуються з міського бюджету”

ДОПОВІДАЄ: Мілокостова Ю.А.

2. СЛУХАЛИ: Про створення міської постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання

ДОПОВІДАЄ: Мілокостова Ю.А.

3. СЛУХАЛИ: Про затвердження річних норм споживання теплової енергії на централізоване опалення 1м2 опалювальної площі комунальному підприємству «Тепломережа» Вугледарської міської ради» для населення, бюджетних організацій та інших споживачів міста Вугледара на 2016 рік

ДОПОВІДАЄ: Мілокостова Ю.А.

4. СЛУХАЛИ: Про прийняття на квартирний облік при виконкомі міської ради В.В.В.

ДОПОВІДАЄ: Мілокостова Ю.А.

5. СЛУХАЛИ: Про прийняття на квартирний облік при виконкомі міської ради П.В.М.

ДОПОВІДАЄ: Мілокостова Ю.А.

6. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення виконкому від 17.02.2016 № 48 «Про План заходів щодо наповнення міського бюджету у 2016 році, економного і раціонального використання коштів міського бюджету»

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С.М.

7. СЛУХАЛИ: Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2015 №7/2-1 «Про міський бюджет на 2016 рік»

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С.М.

8. СЛУХАЛИ: Про встановлення зручного для населення режиму роботи «Торгівельного павільйону ФОП Пивовар Л.Ф.»

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

9. СЛУХАЛИ: Про встановлення зручного для населення режиму роботи «Торгівельного павільйону ФОП Дьоміна Г.С.»

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

10. СЛУХАЛИ: Про встановлення зручного для населення режиму роботи магазину «Домовой»

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

11. СЛУХАЛИ: Про встановлення зручного для населення режиму роботи магазину «Пелікан»

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

12. СЛУХАЛИ: Про встановлення зручного для населення режиму роботи магазину будівельних матеріалів ФОП Білозор О.С.

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

13. СЛУХАЛИ: Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 08.04.2015 № 118 «Про заборону та обмеження продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв суб’єктам господарювання на території м. Вугледара»

ДОПОВІДАЄ: Кравець В.В.

14. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про місцеву ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Вугледар