08.04.2016 міський голова Сілич А.Ю. зустрівся з радником з управління в Донецькій області Проекту “Відновлення врядування та примирення на територіях, постраждалих від кризи в Україні” І.Жученко.

У зустрічі взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Савін О.Є., представники громадських об’єднань — члени Громадської ради при Вугледарській міській раді Любченко В., Мацидонський В., Горшкова М.

Під час зустрічі було обговорено основні шляхи взаємодії в рамках реалізації Програми розвитку організації Об’єднаних націй, існуючі потреби територіальної громади та можливості через відповідні проекти отримати необхідні знання та уміння для посилення спроможності громади, налагодження конструктивного діалогу міської влади та громадських інституцій тощо.

Фото ПРОООН 1

Фото ПРОООН 2