05 квітня у Вугледарському міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний груповий захід-семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників військово-облікового стола м.Вугледар.

Захід відкрив провідний фахівець з питань зайнятості Віталій Сало;, який наголосив, що основним аспектом співробітництва служби зайнятості з військкоматами є надання інформації безробітним громадянам щодо можливості проходження служби за контрактом в Збройних Силах України, роз’яснення переваг та залучення громадян на військову службу.

Представник військово-облікового стола у м.Вугледар Наталія Бікбаєва розповіла присутнім про вимоги до прийняття на військову службу за контрактом та акцентувала увагу присутніх на те, що військова служба за контрактом — це особливий вид державної служби, яку проходять громадяни у Збройних Силах України, які в добровільному порядку вступили на військову службу на певний період. Розкрила всі переваги військової служби за контрактом, надала пояснення щодо умов прийняття осіб на службу, переліку необхідних документів, виплати грошового забезпечення та одноразової грошової допомоги, щодо пільг, які отримує військовослужбовець.

Учасники семінару мали змогу надати свої запитання, цікавились можливістю вступу на службу, в яких частинах буде проходити служба, які військові спеціальності в пріоритеті. Наталія Бікбаєва надала вичерпні відповіді на всі запитання та контактні дані для звернення бажаючих проходити військову службу за контрактом.

Фахівцями центру зайнятості і надалі заплановані спільні профінформаційні заходи із залученням працівників військово-облікового столу м.Вугледар відповідно до угоди про співробітництво.