30.03.2016 № 7/3-41

м.Вугледар

Про Порядок використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми «Організація широкого висвітлення засобами масової інформації діяльності органів місцевого самоврядування, спрямованих на поліпшення соціально-економічної ситуації у місті» на 2016 рік

З метою організації широкого висвітлення засобами масової інформації діяльності органів місцевого самоврядування, спрямованої на поліпшення соціально - економічної ситуації у місті, діяльності місцевих органів державної влади з питань загальноміського значення, забезпечення систематичного інформування населення та наповнення інформаційного простору міста об’єктивною та неупередженою інформацією, керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми «Організація широкого висвітлення засобами масової інформації діяльності органів місцевого самоврядування, спрямованої на поліпшення соціально-економічної ситуації у місті» на 2016 рік (додається).

Міський голова А.Ю.Сілич

рішення міської ради

30.03.2016 № 7/3-41

використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми

1.Цей Порядок визначає механізм використання коштів міського бюджету, передбачених на реалізацію Програми «Організація широкого висвітлення засобами масової інформації діяльності органів місцевого самоврядування, спрямованої на поліпшення соціально-економічної ситуації у місті» на 2016 рік (далі – програма).

2.Для здійснення програми, яка реалізується за рахунок коштів міського бюджету, бюджетні асигнування надаються головному розпоряднику бюджетних коштів – Виконавчому комітету Вугледарської міської ради. Виконавець програми – Виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

3.Головний розпорядник бюджетних коштів у процесі виконання програми забезпечує цільове та ефективне використання бюджетних коштів протягом усього строку реалізації програми у межах визначених бюджетних призначень.

4.Кошти виділяються на забезпечення мешканців громади достовірною інформацією про діяльність органів місцевого самоврядування, отримання через друковані видання додаткової інформації щодо роботи служб та організацій міста.

5.Основними напрямками використання бюджетних коштів є розміщення інформації в місцевих друкованих засобах масової інформації.

6.Фінансування програми надається виключно в межах бюджетних призначень, відповідно до рішення Вугледарської міської ради «Про міський бюджет на 2016 рік» та в межах надходжень до міського бюджету.

7.У разі зменшення (збільшення) бюджетних призначень головний розпорядник здійснює відповідне коригування суми кошторису на 2016 рік.

8.Платежі здійснюються з рахунка головного розпорядника, відкритого в установленому порядку в органах Державної казначейської служби.

9.Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів забезпечує відділ обліку та звітності Вугледарської міської ради.

10.Складання та надання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів здійснюється у встановленому порядку.

11.Головний розпорядник бюджетних коштів щоквартально проводить аналіз стану та ефективності використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію даної програми.

Секретар міської ради В.В.Іваницький

Підготував: