03.04.2016 в залі засідань Вугледарської міської ради відбулися установчі збори Громадської ради при Вугледарській міській раді. Установчі збори відкрила голова ініціативної групи, кандидат до нового складу Громадської ради, Прокопенко І.М. До складу Громадської ради було обрано представників 20 громадських інституцій міста, які подали документи щодо участі в установчих зборах по формуванню складу Громадської ради. Також було надано інформацію щодо підсумків роботи ініціативної групи та окреслені напрямки роботи Громадської ради.

На установчих зборах були присутні міський голова Сілич А.Ю., секретар міської ради Іваницький В.В., заступники міського голови Бочков А.В. та Савін О.Є., депутат міської ради Урін Є.М., представники громадськості.

Міський голова Сілич А.Ю. висвітив основні програми і проекти, над якими працює міська влада, перспективні напрямки діяльності та висловив надію на конструктивну плідну роботу міської влади і громадськості з вирішення питань місцевого значення.