GerbВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

​ 17.02.2016 № 48

​ Про План заходів щодо наповнення міського бюджету у 2016 році, економного і раціонального використання коштів міського бюджету

На виконання Протоколу № 1 від 28.01.2016 наради при голові Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» (із змінами), з метою забезпечення якісного виконання міського бюджету та керуючись бюджетним кодексом України, ст.17, 18, ч.а п.4 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити План заходів щодо наповнення міського бюджету у 2016 році, економного і раціонального використання коштів міського бюджету (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам установ, управлінь та відділів Вугледарської міської ради:

2.1. Забезпечити виконання Плану заходів.

2.2. Щокварталу до 01 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати міському фінансовому управлінню інформацію про виконання Плану заходів.

3. Розпорядникам бюджетних коштів розробити та затвердити заходи щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на міське фінансове управління.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бочкова А.В.

Міський голова А.Ю. Сілич