​ РІШЕННЯ

17.02.2016 № 51

В зв’язку з кадровими змінами, керуючись ст.20 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 108 “Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради”, ст.17, ст.18, ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до п.1 рішення виконавчого комітету від 19.06.2013 № 178 “Про створення архітектурно–містобудівної ради, затвердження її складу та положення про архітектурно-містобудівну раду”, а саме склад архітектурно-містобудівної ради викласти у новій редакції (додається).

2. Рішення виконавчого комітету від 16.07.2014 № 186 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.06.2013 № 178 “Про створення архітектурно–містобудівної ради, затвердження її складу та положення про архітектурно-містобудівну раду” вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова А.Ю. Сілич

​ ЗАТВЕРДЖЕНО

​ рішення виконкому

​ міської ради