ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

17.02.2016 10-00

1. Про розпорядження міського голови, прийняті у межсесійний період

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С.М. – начальник міського фінансового управління.

2. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 12.01.2015 № 6/65-1 «Про міський бюджет на 2015 рік»

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С.М. – начальник міського фінансового управління.

3. Про виконання міського бюджету за 2015 рік

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С. М. – начальник міського фінансового управління.

4. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2015 № 7/2-1 «Про міський бюджет на 2016 рік»

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С.М.– начальник міського фінансового управління.

5. Про виконання рішення виконкому від 18.02.2015 № 66 «Про Заходи щодо організації виконання рішення міської ради від 12.01.2015 № 6/65-1 «Про міський бюджет на 2015 рік»

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С.М.– начальник міського фінансового управління.

6. Про виконання рішення виконкому від 18.03.2015 № 100 «Про План заходів щодо наповнення міського бюджету у 2015 році, економного і раціонального використання коштів міського бюджету».

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С.М.– начальник міського фінансового управління.

7. Про план заходів щодо наповнення міського бюджету у 2016 році, економного і раціонального використання коштів міського бюджету.

ДОПОВІДАЄ: Чупейда С.М.– начальник міського фінансового управління.

8. Про затвердження схеми теплопостачання м.Вугледар Донецької області комунальному підприємству «Тепломережа» Вугледарської міської ради

ДОПОВІДАЄ: Мілокостова Ю. А.– начальник відділу житлово-комунального господарства

9. Про затвердження Переліку об’єктів капітального ремонту автомобільних доріг комунальної власності, фінансування яких буде здійснюватися у 2016 році за рахунок коштів місцевого бюджету

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.06.2013 № 178 «Про створення архітектурно-містобудівної ради, затвердження її складу та положення про архітектурно-містобудівну раду»

ДОПОВІДАЄ: Василенко О.В. – головний архітектор відділу містобудування та архітектури.

11. Про створення міської робочої групи з питань ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі в м.Вугледарі

ДОПОВІДАЄ: Кравець В. В.– начальник відділу торгівлі, розвитку підприємництва.

12. Про створення координаційної ради з питань розвитку підприємництва

ДОПОВІДАЄ: Кравець В. В. – начальник відділу торгівлі, розвитку підприємництва.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.02.2012 № 66 «Про створення робочої групи щодо виявлення місць організації, проведення азартних ігор та припинення грального бізнесу у м. Вугледарі»

ДОПОВІДАЄ: Кравець В. В. – начальник відділу торгівлі, розвитку підприємництва..

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.01.2014 № 16 «Про створення координаційної ради з питань інтелектуальної власності»

ДОПОВІДАЄ: Кравець В. В.– начальник відділу торгівлі, розвитку підприємництва.

15. Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради за 2015 рік

ДОПОВІДАЄ: Пугач В.М.– начальник відділу адміністратор з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг.

16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.12.2015 №21 «Про створення адміністративної комісії».

ДОПОВІДАЄ: Пугач В.М. – начальник відділу адміністратор з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг.

17. Про створення координаційної ради з питань фізичної культури та спорту.

ДОПОВІДАЄ: Моргун Т. Б. – начальник відділу у справах фізичної культури та спорту.

18. Про створення комісії по перевірці готовності спортивних споруд м. Вугледар до роботи.

19. Про роботу конкурсної комісії за 2015 рік.

ДОПОВІДАЄ: Барановська Л.Г. – начальник організаційного відділу

20. Про роботу комісії з обчислення стажу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування за 2015 рік

ДОПОВІДАЄ: Барановська Л. Г. – начальник організаційного відділу

21. Про надання неповнолітньому Б.О.О., хх.хх.хххх року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

ДОПОВІДАЄ: Єрьоменко Л. В.– начальник служби у справах дітей

22. Про визначення способу участі К.О.С. у вихованні малолітньої доньки К.Ю.О. хх.хх.хххх року народження

ДОПОВІДАЄ: Єрьоменко Л. В. – начальник служби у справах дітей

23. Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 18.10.2011 № 342 «Про встановлення опіки над малолітніми К.І.С., хх.хх.хххх року народження, та К.М.С. хх.хх.хххх року народження» за 2015 рік.

ДОПОВІДАЄ: Єрьоменко Л.В. – начальник служби у справах дітей

24. Про розподіл обов’язків між керівними працівниками Вугледарської міської ради

ДОПОВІДАЄ: Пономаренко І.В. – керуючий справами виконкому

25. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.12.2015 № 31 «Про створення комітету з конкурсних торгів виконкому Вугледарської міської ради»