ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів

громадянського суспільства по формуванню

Громадської ради при Вугледарській міськоій раді

Установчі збори Громадської ради при Вугледарській міській раді відбудуться 02 квітня 2016 року в малому залі міського культурно- дозвіллєвого центру. Початок зборів о 15.00.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню Громадської ради при Вугледарській міській раді

ПІБ Назва організації, яку представляє
1.

Лютий

Василь Іванович

Громадська організація «Спілка шахтарів - інвалідів шахти «Південнодонбаська» №3»
2.

Мозгова

Галина Іванівна

Вугледарська громадська жіноча організація ”Оберіг”
3.

Прокопенко

Ірина Миколаївна

Вугледарська міська організація “Нове місто”
4.

Федюшина

Ірина Андріївна

Вугледарська міська організація Політичного об’єднання “Рідна Вітчизна” у Донецькій області

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території міста. Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які депутатами міської ради, посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства (далі – інститут громадянського суспільства (ІГС), легалізованих відповідно до законодавства України. Строк повноважень складу громадської ради - два роки.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

-рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

-біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

-копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

-інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

-інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

-відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Підставами для відмови представнику інституту громадянського суспільства в участі в установчих зборах є:

-невідповідність документів, поданих інститутом громадянського суспільства, вимогам Типового положення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 із змінами;

-неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений абзацом шістнадцятим цього

пункту;

-невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

-недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

-відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа;

-перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Документи приймаються ініціативною групою до 25 березня 2016 року включно.Відповідальна особа: Прокопенко Ірина, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; номер телефону 0955573605.