Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Бондарев Сергій Анатолійович

24 листопада 1981 року 18 лютого 2014 року

image001

Бондарєв Сергій народився та виріс у Краматорську Донецької області, Останні роки жив у Києві, де працював у провідних IT-компаніях України: Luxoft і GlobalLogic.

Сергій був також різносторонньо розвиненою людиною, займався спортом, вивчав іноземні мови, багато часу приділяв читанню книг професійного спрямування. Дуже любив подорожувати і вивчати культуру і історію інших країн і націй, був аматором і знавцем історії власної країни. Завжди був патріотом України.

Ще у 2004 році, проживаючи на той час в Донецькій області, він приїхав в столицю як активіст Помаранчевої революції. Під час Революції гідності 2013-2014 років він також не залишився осторонь.

Загинув 18 лютого від чотирьох кульових поранень під час першого штурму біля Будинку профспілок.

Сергій залишив дружину Світлану, з якою вони на той момент чекали свого первістка.

Указом Президента України №890/2014 «Про присвоєння звання Героя України» за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Бондареву Сергію Анатолійовичу було присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордену «Золота Зірка» (посмертно).

27 листопада 2015 року в м. Краматорськ у ЗОШ №9 була відкрита пам’ятна дошка Герою Небесної Сотні Сергію Бондареву, який загинув від час першого штурму Будинку Профспілок у м. Києві. У заході взяли участь родичі загиблого, депутати міської ради, представники Краматорської міської організації «Солідарність» - Блок Петра Порошенко» В.Ржавський та В.Власенкою, громадські діячі та інші.

Сергію Бондареву було 32 роки…

Наумов Володимир Григорович

9 березня 1970 18 лютого 2014

image002

Наумов Володимир народився у с. Шевченко Добропільського району Донецької області в той самий день, що й колись народився Тарас Шевченко 9 березня. Тому любив його твори і знав «Кобзар» напам’ять. Мешкав у м. Родинське (Красноармійська міськрада)

З 1977 1987 роках навчався у Світлівській ЗОШ. Після закінчення школи навчався в Слов’янському сільськогосподарському технікумі.

З 1989 по 1991роки служив в лавах Радянської Армії.

Загальний стаж роботи складає понад 23 років.

Трудовий шлях розпочав у 1991 році водієм нафтової бази м. Лозова Харківської області. З 1993 по 1995 роки працював водієм у радгоспі «Добропільський» Добропільського району Донецької області.

З 1995 по 2014 роки працював водієм на житлово-комунальному підприємстві м. Родинське Красноармійського району Донецької області.

За час роботи зарекомендував себе як добросовісний, відповідальний працівник. Користувався повагою серед колег, виявляв чуйність до чужої біди.

Завжди мав власну думку та займав активну громадську позицію.

На Майдан приїхав на власному автомобілі за покликом серця. Записався до Самооборони Майдану. Був викрадений і вбитий. Тіло знайшли 18 лютого вранці на Трухановому острові в Києві.

Указом Президента України №890/2014 «Про присвоєння звання Героя України» за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Наумову Володимиру Григоровичу було присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордену «Золота Зірка» (посмертно).

19 лютого 2015 року у сел. Світле Добропільського району на будівлі Світлівської ЗОШ, де навчався Володимир, було урочисто відкрито меморіальну дошку.

У Володимира залишилися старенька 85-річна мати та двоє синів: 4-річний Арсеній та 8-річний Єгор.

Наумову Володимиру було 43 роки…

Пантєлеєв Іван Миколайович

1 грудня 1981 року 20 лютого 2014 року

image003

Іван Пантєлєєв був мешканцем міста Краматорська Донецької області. Поет, рок-музикант, соліст групи «Небо Мінуса». Останнім часом жив у с. ДмитрівкаСловянського району, де доглядав 90-літню бабусю.

Іван був на Майдані з 10 грудня 2013 року. Належав до першої сотні самооборони, мав псевдо «Креман». Загинув на вулиці Інститутській отримав сім вогнепальних поранень в серце. Тіло ідентифіковане в готелі «Україна».

Його похорони відбулися 25 лютого 2014 року. Похований у с. Дмитрівка Слов’янського району. Залишив маму, сестру з родиною.

Указом Президента України №890/2014 «Про присвоєння звання Героя України» за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Пантелєєву Івану Миколайовичу було присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордену «Золота Зірка» (посмертно).

26 листопада 2015 року в м. Краматорськ за ініціативи громадської організації «Краматорські бджілки» у ЗОШ №10 відбулося відкриття меморіальної дошки Герою України, Герою Небесної Сотні Івану Пантелєєву. У заході взяли участь представники міської влади, мати Героя Л.І.Пантелєєва, громадські активісти, побратими І.Пантелєєва, які разом з ним відстоювали незалежність країни на Майдані, учні та працівники школи. Меморіальну дошку було освячено священнослужителем УПЦ Київського Патріархату.

Також 29 листопада 2015 року в м. Краматорськ, в міському палаці культури ім. Л.Бикова, відбувся 1-й регіональний фестиваль мистецтв ім. Івана Пантелєєва. Мистецький захід присвячено пам'яті загиблих на Майдані, воїнів АТО, мирних мешканців м. Краматорська. Учасниками заходу стали представники і творчі колективи з Вінниці, Харкова, Слов'янська, Костянтинівки і Краматорська.

Івану Пантєлєєву було 32 роки…

Чернявський Дмитро Олександрович

5 березня 1992 року 13 березня 2014 року

image004

Чернявський Дмитро народився та виріс на Донеччині. Він вчився в Донецькому національному університеті, потім проходив магістратуру у Львовському національному університеті ім. Франка.

У свої 22 роки очолював прес-службу Донецького обласного відділення політичної партії «Свобода», був справжнім патріотом.

Загинув увечері 13 березня 2014 року в центрі Донецька під час нападу проросійських активістів на учасників мітингу за єдність України. Хлопцю завдали смертельного ножового поранення.

Дмитро був єдиною дитиною в сім'ї, власної сім'ї побудувати не встиг...

Його ім’я занесено до списку Небесної Сотні.

20 лютого 2015 року Указом Президента України №94/2015 «Про присвоєння звання Героя України» за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Чернявському Дмитру Олександровичубуло присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордену «Золота Зірка» (посмертно).

7 травня 2015 року у м. Артемівськ на будівлі школи № 18 було відкрито дошку пам'яті герою Небесної сотні, Герою України Дмитру Чернявському. У заході взяли участь міський голова О. Рева, народний депутат України О. Ляшко, голова Всеукраїнської політичної партії «Братство» Д. Корчинський, заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області І. Ківа.

Пізніше дошку було пошкоджено невідомими, знято та на даний час вона знаходиться у школі. Заплановані роботи щодо її відновлення. Проводиться розслідування.