Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Вугледарське ВП Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області нагадує, що 11.02.2010 року набрав чинності Закон України„Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", який прийнято Верховною Радою України 21.01.2010 року.

Закон визначає обмеження в частині споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів. До категорії алкогольних напоїв цим Законом віднесено слабоалкогольні напої і пиво, а також визначено поняття „безалкогольне пиво".

Звертаємо вашу увагу, що цим Законом забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробівособам, які не досягли 18 років.

Увага: З початку поточного року інспекторами поліції Вугледарського відділення поліції вже складено 2 адміністративних протоколи за порушення правил продажу, споживання пива, слабоалкогольних напоїв (Стаття 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п'яному вигляді») та 1 адміністративний протокол на приватного підприємця міста Вугледар за продаж 2, 5 л. пива неповнолітній особі (Стаття 156 ч. 2 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».

Протокол за ч. 2 ст 156 КУпАП буде направлений до адміністративної комісії міста Вугледар для прийняття рішення. Покарання за вказане порушення передбачає накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вугледарське ВП Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області