міського голови

16.01.2016 № 10д

Про створення робочої групи з попереднього вивчення та підготовки пропозицій для розробки проекту Статуту територіальної громади міста Вугледара

З метою попереднього вивчення та підготовки пропозицій для розробки проекту Статуту територіальної громади міста Вугледара, з урахуванням пропозицій представників громадських інституцій щодо механізмів участі громадян у місцевому самоврядуванні з метою встановлення на місцевому рівні інструментів взаємодії територіальної громади та органів місцевого самоврядування від 15.01.2016, керуючись п.1, п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядуання в Україні”:

1.Створити робочу групу з попереднього вивченням та підготовки пропозицій для розробки проекту Статуту територіальної громади міста Вугледара та затвердити її персональний склад (додається).

2.Робочій групі (Іваницький) у термін до 01.03.2016 надати пропозиції для розробки проекту Статуту територіальної громади міста Вугледара.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова А.Ю.Сілич

ЗАТВЕРДЖНО

розпорядження

міського голови