Вугледарське відділення Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС

у Донецькій області інформує:

Донеччина: податковою міліцією стягнуто до бюджету

майже 23 млн. грн.

У січні-грудні 2015 року за матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецкій області зареєстровано 110 кримінальних проваджень, з них 61 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, 17 – за фактами реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, які становлять загрозу життю та здоровю людей, 13 – за фактами спроби розкрадання бюджетних коштів, 1 – за фактом легалізації грошових коштів, отриманих незаконним шляхом.

За кримінальними провадженнями стягнуто до бюджету 22,8 млн. грн.

Спрямовано до суду 12 кримінальних проваджень.

Викрито та припинено діяльність 4 міжрегіональних «ковертаційних» центри.

Вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 31,2 млн. грн., у т. ч. тютюнових виробів на суму 10,2 млн. грн., лікеро-горілчаних виробів на суму 17,5 млн. грн., спирту на суму 295,9 тис. грн., паливно-мастильних матеріалів на суму 3,2 млн. грн. Припинено діяльність 3 підпільних цехів з незаконного виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

Зведений бюджет України отримав від платників Мар’їнської ОДПІ понад 403 мільйона гривень

Понад 403 млн. грн. – такий внесок зробили платники податків Мар’їнської ОДПІ в загальнодержавну скарбницю. Порівняно з минулим роком до казни додатково надійшло 0,8 млн. грн., або на 14,5 млн. грн. більше прогнозного показника.

До державного бюджету надійшло 151,9 млн. гривень, що на 5,8 млн. грн. більше минулорічного показника. Місцевий бюджет поповнився на 251,7 млн. грн..

Дякуємо всім мешканцям Мар’їнського, Великоновосілківського районів та міста Вугледар за зважений та відповідальний підхід до сплати податків. Мар’їнська ОДПІ й наступного року буде прагнути до поліпшення якості надання послуг, прозорості та створення рівних можливостей для всіх сумлінних платників податків.

Офіційне видання ДФС України - журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» - оновлене!

З листопада 2015 року журнал виходить у новому форматі, змінено його структуру. На сторінках оновленого видання платники податків і фахівці органів ДФС постійно отримуватимуть найоперативнішу інформацію. Журнал і надалі буде корисним помічником фіскальної служби в оперативному інформуванні громадського суспільства щодо важливості стабілізації податкових надходжень, боротьби з корупційними схемами, у питаннях спрощення адміністрування податків та системних змін податкового та митного законодавства, що впроваджує ДФС України.

У 2016 році Журнал виходитиме із щомісячними додатками-практикумами, в яких висвітлюватимуться конкретні блоки проблемних питань податкового та митного законодавства.

Виплата заробітної плати – на контролі

у податківців Мар’їнської ОДПІ

Мар’їнська ОДПІ продовжує виявляти та руйнувати схеми ухилень від оподаткування у сфері виплати заробітної плати та оподаткування доходів фізичними особами.

Так, протягом минулого року фахівцями інспекції з питання оформлення трудових відносин з найманими працівниками було проведено перевірки 135СПД. За результатами цих перевірок виявлено та легалізовано 27 найманих працівника. Додаткові надходження до бюджету склали 4,6 тис. грн.

Наведені цифри говорять про те, що детінізація доходів та відносин у сфері зайнятості населення є на сьогодні однією з найактуальніших тем. Зусиллями лише податкових та інших контролюючих органів вирішити цю проблему вкрай складно. Тож сподіваємося на громадську свідомість кожного жителя нашого регіону.