ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

28.12.2015 09.00

1. Про затвердження заходів Регіональної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2016-2017 роки.

ДОПОВІДАЄ: Філіппова Наталія Вікторівна - начальник міського управління соціального захисту населення

2. Про створення комітету з конкурсних торгів.

ДОПОВІДАЄ: Бочков Андрій Валентинович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

3. Про затвердження комплексного плану заходів щодо профілактики орфанних захворювань та забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання.

ДОПОВІДАЄ: Сосюра Наталія Миколаївна – головний лікар комунального закладу «Вугледарський центр первинної медико-санітарної допомоги»

4. Про присвоєння спортивних розрядів.

ДОПОВІДАЄ: Діденко Марина Олександрівна – начальник відділу у справах сім’ї та молоді

5. Про створення Координаційної ради з питань патріотичного виховання молоді.

6. Про створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

7. Про створення міської молодіжної ради.

8. Про визначення місця проживання малолітнього Ф.Д.В., хх.хх.хххх року народження.

ДОПОВІДАЄ: Єрьоменко Людмила Василівна – начальник служби у справах дітей

9. Про встановлення опіки над малолітньою С.М.С., хх.хх.хххх року народження.

ДОПОВІДАЄ: Єрьоменко Людмила Василівна – начальник служби у справах дітей

10. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах на 2015 рік бюджетним організаціям, що фінансуються з міського бюджету.

ДОПОВІДАЄ: Мілокостова Юлія Анатоліївна – начальник відділу житлово-комунального господарства

11. Про створення громадської комісії з житлових питань.

12. Про взаємодію з комунальною установою «Донецький обласний контактний центр».

ДОПОВІДАЄ: Харкавлюк Наталія Олександрівна – начальник загального відділу

13. Про створення комісії з питань розгляду звернень громадян.

ДОПОВІДАЄ: Харкавлюк Наталія Олександрівна – начальник загального відділу

14. Про проведення «Дня контролю результатів розгляду звернень громадян у Вугледарській міській раді»

ДОПОВІДАЄ: Харкавлюк Наталія Олександрівна – начальник загального відділу

15. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2015 №7/2-1 «Про міський бюджет на 2016 рік»