Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

18.12.2015 № 7/2-4

м.Вугледар

Про затвердження Програми «Капітальний ремонт житлового фонду об'єднань співвласників багатоквартирних будинків» на 2015 рік

З метою підвищення експлуатаційних властивостей і утримання у належному стані житлового фонду об'єднань співвласників багатоквартирних будинків і забезпечення необхідного рівня та якості надання житлово-комунальних послуг населенню, Законом України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 22, 78, 91 Бюджетного Кодексу України та рішенням міської ради від 12.01.2015 № 6/65-1 «Про міський бюджет на 2015 рік» (зі змінами), пунктом 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму «Капітальний ремонт житлового фонду об'єднань співвласників багатоквартирних будинків» на 2015 рік (додається).

2.Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства (Мілокостова) та відділ обліку та звітності (Цибульник).

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський).

Міський голова А.Ю.Сілич