​ РІШЕННЯ

з призову громадян України

на строкову військову службу

в 2015 році

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача військово-облікового бюро Бікбаєвої Н.О. про виконання заходів з призову громадян України на строкову військову службу в 2015 році, згідно з розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації від 18.03.2015 № 96 “Про проведення призову громадян України на строкову військову службу в 2015 році” та керуючись ст. 17, 18, 52 п.2 ч.2 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про виконання заходів з призову громадян України на строкову військову службу в 2015 році прийняти до відома (додається).

Міський голова А.Ю. Сілич

до рішення виконкому

міської ради

від 16.12.2015 № 3

ІНФОРМАЦІЯ

Відповідно до вимог Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу", на підставі Указу Президента України від 17.02.2015 №  88/2015 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році" та розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 18.03.2015 № 96 “Про проведення призову громадян України на строкову військову службу в 2015 році” у квітні-травні та у жовтні-листопаді 2015 року були здійснені заходи щодо підготовки та проведення весняного та осіннього призовів громадян на строкову військову службу. Кількість призовників у м. Вугледар, яким на день відправки у Збройні Сили України виповнилось 20 років - 18 чоловік весною та 38 чоловік восени. Старшого віку, які підлягають призову на строкову службу- відповідно 61 чоловік весною та 123 чоловіка восени.

Згідно зі списком усім призовникам були виписані та вручені повістки і направлення на здачу аналізів. По затвердженому графіку вони були своєчасно направлені до Мар'їнського райвійськкомату на медичну комісію.

З юнаками призовного віку та їх батьками була проведена роз'яснювальна робота з питань призову у Збройні Сили України.

Були вжиті заходи впливу на осіб призовного віку, які ухиляються від навчання, лікування та від явки на медичну комісію. По ним надані пояснювальні записки (24 особи весною та 47 осіб восени). Організовано та проведено розшук призовників, що ухиляються від призову на строкову військову службу. Також надані пояснювальні матеріали до Мар’їнського РВК по призовникам, що знаходяться у розшуку (16 осіб весною та 53 особи восени).

У райвійськкомат з центральної міської лікарні були передані амбулаторні та диспансерні картки, а також списки призовників, які стоять на обліку за хворобою. У центральній міській лікарні були проведені необхідні біологічні аналізи юнакам, які підлягають призову згідно з направленнями військово-облікового бюро.

Також було організовано стаціонарне обстеження призовників за направленням райвійськкомату.

Призовників, котрим потрібна альтернативна служба немає.

До лав Збройних Сил України було призвано 2 чоловіка весною та 1 восени.

​ Керуючий справами виконкому І.В. Пономаренко

​ Інформацію підготував