16.12.2015 № 11

Про підготовку та проведення

новорічних та різдвяних свят

в м.Вугледарі

Заслухавши інформацію начальника міського відділу культури і туризму Чумакової В.В. про підготовку та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі, керуючись ст. 17,18, п.1 «а» ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити заходи щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі (додається).

2. Міському відділу культури і туризму (Чумакова), комунальному підприємству «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (Накашидзе) забезпечити виконання зазначених заходів.

3. Рекомендувати Вугледарському відділу поліції Волноваського відділу ГУНП в Донецькій області (Грачов), 74 державній пожежно-рятівній частині 7 державного пожежно-рятівного загону Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Донецькій області (Чепіга) забезпечення охорони громадського порядку та попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на міський відділ культури і туризму (Чумакова).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Матвієнка Є.П.

Міський голова А.Ю. Сілич

рішення виконкому міської ради

від 16.12.2015 № 11

ЗАХОДИ

щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі

Зміст заходу Відповідальний за виконання

Термін

виконання

Монтаж та оформлення міської новорічної ялинки

на бульварі «Шахтарський»

КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» 28 грудня
2 Забезпечення охорони міської ялинки

Вугледарський відділ поліції Волноваського

відділу ГУНП в Донецькій області

28 грудня –

15 січня

Проведення новорічних та різдвяних заходів

(за окремим планом)

Відділ культури і туризму

Культурно - дозвіллєвий центр

Грудень-січень
4 Забезпечення громадського порядку під час проведення культурно - мистецьких заходів (згідно з планом)

Вугледарський відділ поліції Волноваського

відділу ГУНП в Донецькій області

5 Забезпечення протипожежних заходів

74 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України

у Донецькій області

Грудень-січень
6 Прибирання території бульвару «Шахтарський» КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» Протягом
всього періоду
7 Демонтаж міської новорічної ялинки КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» 15 січня 2016 р.
8 Збереження ялинки після демонтажу КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» Протягом року

Керуючий справами виконкому І.В. Пономаренко

Заходи розроблено: